Gamarde Masque Reconfort Atopic 40gr Bio

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/126011/image_1920?unique=30371fd

2,250.00 L 2250.0 ALL 2,500.00 L

2,083.33 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Maska e rehatisë
    • Qetëson menjëherë lëkurën e ndjeshme
    • E testuar dermatologjikisht, kjo maskë për lëkurë të ndjeshme dhe të prirur ndaj atopisë hidraton, ushqen dhe redukton ndjenjat e parehatisë. Pas aplikimit, skuqja zvogëlohet dhe lëkura dekongjesohet, elastike dhe rinovohet. Pa aromë të shtuar. Formulimi Vegan