Gamarde Nettoyant Clarifiant Foamer 160ml Bio

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/126012/image_1920?unique=aeecf7f

2,070.00 L 2070.0 ALL 2,300.00 L

1,916.67 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Pastrues shkumë
    • Shkumë e butë për pastrimin e fytyrës
    • E çertifikuar organike dhe 100% natyrale, kjo shkumë pastron butësisht dhe eliminon sebumin e tepërt dhe papastërtitë. Ideale për lëkurën e re me defekte. Rregullon sebumin e tepërt dhe pastron epidermën. Lëkurë e re me defekte. Formulimi Vegan