Gamarde Fluide Autobronzant 100g Bio

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125995/image_1920?unique=3ef06f5

2,250.00 L 2250.0 ALL 2,500.00 L

2,083.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Lëng vetë-nxirrës
  • Një çehre natyrale dhe madje e nxirë
  • I lehtë dhe jo i yndyrshëm, Lëngu i Vetë Rrezitjes Ditore Beautifying i jep gradualisht lëkurës tuaj një ngjyrë të nxirë, ultra natyrale dhe të njëtrajtshme pa lënë vija. I pasuruar me përbërës aktivë ushqyes dhe antioksidantë, e lë lëkurën të butë, të butë dhe me shkëlqim. 
  • Formulimi Vegan