Gamarde Creme Mains Tube 40ml -

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125972/image_1920?unique=9d1bb62

630.00 L 630.0 ALL 700.00 L

583.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Krem për duart
  • Për duart të hidratuara dhe të mbrojtura
  • I pasuruar me aloe vera me bazë bimore, kremi i duarve Gamarde është ideal për lëkurë të thatë dhe delikate. 
  • Duart ushqehen dhe mbrohen me cdo aplikim. 
  • Formulimi vegan