Gamarde Haute Protection SPF50 Bebe tube pompe 100ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/126007/image_1920?unique=aeecf7f

3,780.00 L 3780.0 ALL 4,200.00 L

3,500.00 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Fluidi per mbrojtje nga dielli me SPF 50
    • Mbrojtje e lartë ndaj diellit për fytyrën dhe trupin
    • Gamarde High Protection Sun Fluid SPF50, i bazuar në filtra minerale 100% dhe pa filtra kimikë, mbron lëkurën e bardhë, për të gjitha llojet e rrezeve. Struktura e saj e lëngshme dhe e padukshme nuk lë shenja të bardha në aplikim. Formula 100% me origjinë natyrale dhe pa konservues sintetikë.