Gamarde Creme Solaire SPF50 tube 40ml - G738

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125976/image_1920?unique=aeecf7f

2,880.00 L 2880.0 ALL 3,200.00 L

2,666.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Krem fytyre 100% natyral mbrojtës me faktor mbrojtës 50, me filtra mineral.

  Kremi mbrojtës për fytyrën dhe trupin Gamarde Creme Solaire SPF 50 ka një përbërje natyrale, përveçse reflekton në mënyrë efektive rrezet UVA dhe UVB, ofron hidratues dhe ushqim intensiv. Parandalon shenjat e plakjes së parakohshme dhe lëkura do të jetë mrekullisht e shndritshme dhe e butë pas përdorimit.


  Karakteristikat:


  - Siguron mbrojtje të lëkurës dhe lëkurës nga rrezet e dëmshme UVA dhe UVB

  - vepron si një antioksidant, mbron nga radikalet e lira, nxit rigjenerimin

  -Ndihmon në parandalimin e plakjes së parakohshme, rrudhave dhe njollave të errëta

  - Hidraton dhe ushqen dhe e lë lëkurën me shkëlqim, të butë dhe të zhdërvjellët

  -e mban lëkurën natyralisht fleksibël dhe të fortë

  - Është jo irritues, pa filtra kimikë

  - është i butë dhe ka një efekt qetësues

  - nuk lë shenja të bardha

  -e pershtatshme per femije nga mosha 3 vjec

  -vegane