Gamarde Shampooing Purifiant 500ml Bio

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/126022/image_1920?unique=7c67fb2

2,250.00 L 2250.0 ALL 2,500.00 L

2,083.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Shampo pastrues
  • Flokë me zbokth
  • I destinuar për flokët me zbokth, ky shampo pastron skalpin tuaj falë vetive pastruese të Cade Wood dhe ujit termal qetësues Gamarde-les-Bains. Të pastruar në mënyrë perfekte, flokët tuaj janë të butë në prekje dhe të lehtë për t'u krehur. Formuluar me një surfaktant me origjinë natyrale që rrjedh nga kokosi, me respekt për lëkurën e kokës.

  Formula organike e certifikuar – Paketim që përmban të paktën 90% material të ricikluar dhe 100% formulim vegan të riciklueshëm