Gamarde Elixir Hydratant 30ml Bio

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125992/image_1920?unique=3d1974e

3,600.00 L 3600.0 ALL 4,000.00 L

3,333.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Elixir hidratues
  • Serum ujor për fytyrën përforcues të hidratimit
  • I aplikuar vetëm, ky eliksir është hidratuesi më i butë, e lë lëkurën të lëmuar. 
  • I kombinuar me produkte të tjera në gamën Active Hydration, është një përforcues i vërtetë i hidratimit. 
  • Ai optimizon përgatitjen: lëkura hidratohet dhe shuhet për rehati të menjëhershme. 
  • Përmban Acid Hyaluronik me origjinë bimore me veti hidratuese dhe Aloe Vera me veti qetësuese. Formulimi Vegan