Holle Apple & Blueberries

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/123735/image_1920?unique=0724371

270.00 L 270.0 ALL 300.00 L

250.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Pure frutash me mollë dhe boronicë.
  • Përdorimi :

   • Këshillohet të ruhet në vende të freskëta.
   • Tundeni përpara përdorimit .