Im Baby Kit Rose Pappa+Zainetto

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/123199/image_1920?unique=aeecf7f

2,800.00 L 2800.0 ALL 2,800.00 L

2,333.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

   • Kitet I'M Baby , vijnë ndryshe këtë herë . 
   • Te bukura edhe praktike , me ngjyrë të rozë
   • Kiti përmban pjatën e sheshte, pjatë të tenderë, gotë, edhe lugë
   • Material prej melamine 100% të pastër, një rrëshirë e çmuar , e cila nuk përmban BPA (bisegolo A), rezistente ndaj nxehtësisë dhe lagështisë,

   • Pa erë dhe pa shije.

   • Rezistent ndaj goditjeve

   • Ideal për vaktet e fëmijës suaj.