Lansinoh Pompe gjiri elektrike Single 1 koke

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/123758/image_1920?unique=2d55f37
(0 review)

16,000.00 L 16000.0 ALL 16,000.00 L

13,333.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Pompa e gjirit  kompakte Lansinoh është ideale për nënat që kërkojnë një mënyrë të thjeshtë dhe të lëvizshme për të mbledhur qumështin e gjirit me nivele thithjeje të shkallës spitalore.

  •  E projektuar me kujdes, kjo pompë është e lehtë, kompakte, diskrete dhe e përputhshme me një përshtatës mikro-USB ose një përshtatës rryme elektrike, duke e bërë atë të përsosur për përdorim në lëvizje. E thjeshtë për t’u përdorur; pompa elektrike e gjirit vjen me një tregues të përshtatshëm LED i cili tregon forcën e thithjes dhe kontrolle të qarta për të rritur dhe ulur nivelet e thithjes që i përshtaten.

   • 5 nivele thithjeje të rregullueshme për rehati maksimale.
   • Treguesi i përshtatshëm LED tregon forcën e thithjes me kontrolle të qarta.
   • Përfshin mbrojtësen e silikonit ComfortFit™, e cili është e butë dhe e zhdërvjellët për përshtatje më të lehtë rreth gjirit.
   • Përshtatet lehtësisht në qeset e ruajtjes së qumështit të gjirit Lansinoh, duke kursyer kohë dhe duke parandaluar transferimet ose derdhjet e qumështit.

   Çfarë përfshin?

   Pompa e gjirit elektrike kompakte Lansinoh përfshin njësinë bazë dhe kordonin e rrymës, 2 valvula të pompës së gjirit, mbrojtësen e gjirit.