Alta Natura Endacyd, 20tableta

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89349/image_1920?unique=49c9c1d

1,170.00 L 1170.0 ALL 1,300.00 L

1,083.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Alta Natura Endacyd  është suplement ushqimor që trajton aciditetin e stomakut dhe përmirëson funksionet tretëse.
  • Falë përmbajtes së  saj me ekstraktet e solanum tuberosum, ekstraktet e mëllagës, ka aftësi të pakësojë aciditetin e stomakut, të cilat e zbusin dhe qetësojnë traktin tretës.
  • Gjithashtu ekstraktet e kamomilit,  ndihmojnë në mbarëvajtejen e proçeseve të tretjes.


  • Ju këshillohet që të shmangni problematikat me stomakun duhet të shmangni:
   >Alkoolin

           >Duhanin

           >Stresin

           >Ushgimet e pasura me yndyrna.  Përdorimi;
   

  • Këshillohet të përdoret 2 herë në ditë pas vakteve të ushqimit. 
  • Në rast të një funksioni hepatik apo biliar të dëmtuar, në rast të kalkoliteve nuk rekomandohet përdorimi i këtij suplementi. 
  • Nëse jeni duke përdorur medikamentet të tjera këshillohuni me mjekun tuaj përpara se të përdorni këtë suplement.