Alta Natura Echitos Junior,200ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89351/image_1920?unique=49c9c1d

1,350.00 L 1350.0 ALL 1,500.00 L

1,250.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Echitos Junior nga Alta Natura  është një shurup bimor për fëmijët, që kanë kollë të thatë dhe probleme me rrugët e sipërme të frymëmarrjes. 
  • Falë përbërësve aktivë me ekstraktet e Echinacea dhe Plantain,  përmirësojnë  funksionin e rrugëve të  frymëmarrjes.
  • Kombinimi i Mallow me Drosera  ofron një veprim emollient dhe qetësues në nivelin e mukozës orofaringeale dhe kollës së thatë.   
  • Me Mjaltë Akacie dhe Limon.
  • Këshillohet të  përdoret nga fëmijët.

  Përdorimi:

  Tundeni përpara cdo përdorimi.
  Rekomandohet të konsumohen 2 herë në ditë nga 10 ml.
  Ruhet në një vend të freskët e të thatë.