Alta Natura Echitos Propoli + nac * 150ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/100936/image_1920?unique=aeecf7f

1,350.00 L 1350.0 ALL 1,500.00 L

1,250.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Echitos PropolNac është shurup me përmbajtje propolis dhe acetilcisteinë që përdoret për qetësimin e kollës me sekrecione.
  • Falë përbërsve të saj me propolis dhe acetilcisteinën mundëson lehtësimin edhe qetësimin  e kollës edhe sekrecioneve .
  • -ekstraktet e Adatodes dhe Timusit, që synojnë të fluidifikojnë sekrecionet bronkiale dhe të shtojnë eleminimin e tyre;
  •  -vajin esencial të eukaliptit, me veti balsamike.
  • Të mbahet në një vend të freskët dhe të thatë. 
  • Nuk rekomandohet të përdoret gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji.


   Përdorimi :

  • Rekomandohet të konsumohen 10 ml shurup dy herë në ditë. 
  • Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.