Alta Natura Ansiophil Quick Spray , 20ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89359/image_1920?unique=cd44330

1,350.00 L 1350.0 ALL 1,500.00 L

1,250.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Ansiophil Quick Spray nga Alta Natura është një shtesë ushqimore. 
  • Falë përbërësve aktivë që gjenden në ekstraktin Griffonia dhe Melissa , arrihet të promovohet disponimi normal, relaksimi dhe mirëqenia mendore.
  • Funksioni kryesor  është  të  nxisi qetësimin  në rast ankthi ose stresi .


  Përdorimi:

  • Këshillohen të përdort në mëngjes edhe në mbrëmje. Nga 5 shkrepje 
  • Për një efekt intensiv, spërkatni 10 shkrepje radhazi nën gjuhë. 
  • Tundeni mirë para përdorimit.