Alta Natura Propolinea Hydrovapor Junior 20ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89363/image_1920?unique=49c9c1d

900.00 L 900.0 ALL 1,000.00 L

833.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Alta Natura Propolinea Hydrovapor Junior në trajtë spray është e bazuar në përzierjen Propolis me N-Acetilcisteinë

  • Përbërësit aktivë që gjenden në ekstraktin Erisimo favorizojnë një efekt zbutës dhe qetësues në mukozën orofaringeale.

  • Falë përbërsve të saj me ekstraktet e acerolës,  ekstraktet e trëndafilit të egër, vitaminës E,  N acetylcisteines mundësojnë rritjen imunitare dhe qetësimin e kollës .

  Përdorimi

  1. Tundeni shishen përpara përdorimit. 
  2. Rekomandohet të merren 0.5 ml (duke shtypur tapën dozuese prej 0.1 ml 5 herë) 4 herë në ditë. 
  3. Aplikojeni sprajin në zonën e irrituar të fytit.
  4.  Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.