Alta Natura Memoryn,30tableta

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89365/image_1920?unique=68948e9

2,700.00 L 2700.0 ALL 3,000.00 L

2,500.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Memoryn është një suplement ushqimor i bazuar në ekstraktet e bimëve dhe citicoline.
  • Falë Vitaminës B6 dhe Vitaminës  B12 , mundësojnë kontribimin në funksionimin normal të sistemit nervor. 
  • Zinku kontribuon në funksionin normal kognitiv. Vitamina B9 kontribuon në zvogëlimin e lodhjes.

  Përdorimi:

  Këshillohet të merren 2 kapsula në ditë.