Alta Natura Kiloburn Forte , 90tab

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89370/image_1920?unique=aeecf7f

5,175.00 L 5175.0 ALL 5,750.00 L

4,791.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Kiloburn është një shtesë ushqimore, bazuar në EmmeciSlim, një përzierje ekskluzive e Alta Natura, e përbërë nga ekstrakte të zgjedhura të manit të bardhë dhe kanellës, të dobishme për metabolizmin e karbohidrateve.

  •  Yerba Mate për metabolizmin e lipideve dhe kundër lodhjes fizike dhe mendore.

  • Magnolia për rregullimin e traktit gastrointestinal si dhe për të favorizuar eliminimin e gazrave, krahas një funksioni tretës dhe eleminues të lëngjeve të trupit.

  •  I pasur me Garcinia cambogia për ekuilibrin e peshës trupore dhe kontrollin e ndjesisë së urisë dhe Opuntia e aftë të kufizojë përthithjen e lëndëve ushqyese. 

  • Kromi kontribuon në metabolizmin normal të makronutrientëve dhe në ruajtjen e niveleve normale të glukozës në gjak.


  Përdorimi:

  • Sugjerohet të merren 1 deri në 3 tableta në ditë, preferohet në mëngjes, pasdite dhe në mbrëmje para vakteve kryesore dhe me shumë ujë.

   Mbajeni produktin larg fëmijëve nën tre vjeç. 

  • Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.  

  • Nuk rekomandohet përdorimi i produktit gjatë shtatëzanisë dhe ushqyerjes me gji.