Alta Natura Carbone Vegetale ,90tab

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89371/image_1920?unique=49c9c1d

873.00 L 873.0 ALL 970.00 L

808.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Nuk rekomandohet për përdorim gjatë shtatzënisë dhe laktacionit.
  • Integrator ushqimor  me baze karbon Vegjetal . 
  • Falë ekstraktit të pastër, largon  gazrat në traktin intenstinal, duke mos pasur problem me konstipacionin. 

  Përdorimi:

  1. Këshillohen të meeren 3 tableta në ditë