Alta Natura Spirulina, 60tab

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89373/image_1920?unique=336ac04
(0 review)

1,620.00 L 1620.0 ALL 1,800.00 L

1,500.00 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Alta Natura  Spirulina është e  pasuruar me proteina dhe aminoacide, si edhe nga prania e karotenoideve ,acideve yndyrore
    • Falë kontributit të proteinave ndihmon në bllokimin e urisë dhe në të njëjtën kohë në mbështetjen e organizmit.
    • Veprim mbështetës rikuperues, edhe antioksidante.

    Përdorimi:

    Sugjerohet të merrni 2 deri në 4 tableta në ditë.