Alta Natura Oral Care Ultra Whitening * 75ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89376/image_1920?unique=cd44330

1,350.00 L 1350.0 ALL 1,500.00 L

1,250.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Pasta e dhëmbëve me p ë rmbajtje karboni  ka aftësinë të mbajë dhe të thithë papastërtitë e zgavrës së gojës. 
  • Pasta Ultra Whitening , zbardh dhëmbët tuaj në mënyrë natyrale
  • Vajrat esencial të mentes dhe tea tree krijojnë një kombinim perfekt për një gojë të pastër dhe një ndjesi të këndshme freskie.

   

  Përdorimi : Aplikojeni 3 herë në ditë , duke larë dhëmbët pas cdo vakti.