Alta Natura Oral Care Bambini * 75ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89377/image_1920?unique=49c9c1d

585.00 L 585.0 ALL 650.00 L

541.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Pasta e dhëmbëve për fëmijë është krijuar për të mbrojtur dhe dezinfektuar zgavrën e gojës të fëmijës që nga momenti i daljes së dhëmbëve të parë. 

  • Falë përbërjes së saj , bazohet në mineralet që respektojnë ekuilibrin delikat të kavitetit oral të fëmijës .

  • Kjo pastë parandalon kariesin dentar, te dhëmbët e femijes tuaj . 

  •  Shija e luleshtrydhes e bën përdorimin e pastës së dhëmbëve edhe më të këndshme.


  • rdorimi : Aplikojeni 3 herë në ditë , duke larë dhëmbët pas cdo vakti.