Oferte Dermedic Shower Gel dhe Rich Butter

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/124358/image_1920?unique=1767ae0

2,576.00 L 2576.0 ALL 2,576.00 L

2,146.67 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Oferta më e re nga Dermedic, vjen këtë herë me cmim  promocional .
    • Me blerjen e Shampos Dermedic Baby edhe kremit Rich Butter,  i përfitoni të dyja me 30% skonto.