Alta Natura Dea Sense Energia Massage Body Oil ,150ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89379/image_1920?unique=49c9c1d

1,350.00 L 1350.0 ALL 1,500.00 L

1,250.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Vaji i trupit Goddess Sense Energy, i frymëzuar nga perëndesha Artemis, e armatosur me hark dhe shigjeta, ka qenë gjithmonë një simbol i forcës dhe vendosmërisë femërore: ajo është gruaja që ndjek qëllimet e saj dhe i arrin ato me vendosmëri. 
  • Susami, bajamet e ëmbla, farat e rrushit dhe soja janë katër vajrat e çmuar të cilët, së bashku me virtytet e katër ekstrakteve bimore të mimozës, portokallit të hidhur, rozmarinës dhe ullirit, si dhe kontributin e vitaminës E, ushqejnë lëkurën dhe e hidratojnë atë pa yndyrë, e rikthejnë tonin dhe elasticitetin, si dhe e bëjnë atë të lëmuar. 
  • Një kombinim i jashtëzakonshëm që lufton dehidratimin e indeve, strijat, plakjen e lëkurës dhe rigjeneron epidermën. 
  • Vaji i trupit Dea Sense Energy është ideal për një masazh delikat dhe rigjenerues pas dushit. Provoni edhe në majat e flokëve, në fytyrë ose si vaj pas diellit.