Pampers Pure Wet Wipes

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/97363/image_1920?unique=f6380c1
(0 review)

270.00 L 270.0 ALL 300.00 L

250.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Letrat e lagura Pampers Pure Wet Wipes,vijnë në paketimin me 48 copë.
  • Jane të buta ,edhe me aromë të këndshme.
  • 99% me ujë
  • Të projektuara posaçërisht për lëkurën delikate  e alergjike.
  • Nuk përmbajnë PEG, parabens dhe alkool.
  • Produkti është i testuar dermatologjikisht, ka një vlerë pH neutrale dhe e bënë plotësisht të sigurt për lëkurën e ndjeshme të bebes.
  • Mund të  përdoret nga  të sapolindurit, fëmijët edhe të rriturit.