Alta Natura Epacol 1000mg ,48 kapsula

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89384/image_1920?unique=aeecf7f

1,485.00 L 1485.0 ALL 1,650.00 L

1,375.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Alta Natura Epacol 1000,  është suplementi më i mirë , me përmbajtje EPA-DHA  dhe me vitaminë  E.
  • Falë  përmbajtjes së saj me vaj peshku, glicerinë  USP, xhelatinë ndihmon  për ruajtjen e niveleve normale të kolesterolit në gjak,si edhe për funksionimin normal të zemrës.

  Përdorimi:

  • Këshillohet të merren 1 deri në 3 kapsula në ditë