Purasana Whey Protein 80% Natural BIO *400g

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89387/image_1920?unique=aeecf7f

4,050.00 L 4050.0 ALL 4,500.00 L

3,750.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Whey Protein 80% nga Purasana është proteinë me bazë Hirre.
  • Me shije natyrale ndihmon në një shëndet të mirë të trupit dhe mendjes.

  Përdorimi:

  • Një lugë e gjysmë gjelle në një gotë ujë ose smoothie.