Purasana Vegetable Charcoal 190Mg *120Vcaps

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125431/image_1920?unique=51b8643

2,250.00 L 2250.0 ALL 2,500.00 L

2,083.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Vegetable Charcoal është njv suplement bimor me bazë Karboni Vegjetal.
  • Karboni vegjetal ndihmon në reduktimin e flatulencës dhe fryrjes së barkut.

  Perdorimi:

  • Një kapsulë 30 minuta para ushqimit dhe një kapsulë 30 minuta pas ushqimi me nje gotë të plotë me ujë.