Purasana Fruit & Veggie Protein BIO *360g

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125413/image_1920?unique=aeecf7f

3,600.00 L 3600.0 ALL 4,000.00 L

3,333.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Fruit and Veggie nga Purasana është një pluhur proteinik me 22 fruta dhe perime për të përmbushur vlerat e nevojshme ditore.
  • Ka në përbërje vitaminat C, A, Hekur, Kalcium dhe Kalium që ndihmojnënë një shëndet optimal.

  Përdorimi:

  • 24 gram pluhur të tretura në 330 ml ujë.