Purasana Latte Ginger 32% Curcuma 3% BIO *120g

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125421/image_1920?unique=aeecf7f

1,620.00 L 1620.0 ALL 1,800.00 L

1,500.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Purasana Latte Ginger x Curcuma është pija jonë e artë, pa sheqer dhe 100% bazë bimore.
  • Ginger përmirëson sistemin treteës ndërkohe Turmeric (kurkuma) ka veti të larta antioksiduese duke përforëcuar sistemin tuaj imunitar!

  Përdorimi: 

  • Përzieni 5 g latte në 200 ml qumësht soje


  MARKAT TONA