Purasana Latte Ashawagandha Cannelle BIO *120g

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125420/image_1920?unique=aeecf7f

1,800.00 L 1800.0 ALL 2,000.00 L

1,666.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Purasana Latte Ashwagandha Cinnamom është një alternativë e shëndetshme e konsmuit të kafes me bazë 100% bimore.
  • Ashwagandha mund të ndihmojë trupin të relaksohet në rastet e stresit dhe ankthit ndërsa kanella kontribuon në nivelet normale të glukozës në gjak, gjë që do të ndihmojë në uljen e nervozizmit dhe mungesës së energjisë.

  Përdorimi: 

  • Përzieni 5 g latte në 200 ml qumësht soje. Një kavanoz përmban pluhur të mjaftueshëm për 24 latte.