Purasana PuraSleep with Melatonin *30Vcaps

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125427/image_1920?unique=1df0f61
(0 review)

2,250.00 L 2250.0 ALL 2,500.00 L

2,083.33 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • PuraSleep është një suplement bimor që ndihmon në një gjumë të shëndetshëm dhe të qetë.
    • Ekstrakte të balsamit të Limonit, Valerianës, Lulëkuqes dhe lules së Pasionit.
    • Magnezi dhe Vitaminat A, B, C, D, E dhe Seleni ndihmojnë në qetësimin e lodhjes dhe një gjumë të qetë.