Purasana Cacao Raw Powder * 200g

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89443/image_1920?unique=aeecf7f

1,620.00 L 1620.0 ALL 1,800.00 L

1,500.00 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Cacao raw powder nga Purasana është një proteinë që siguron një burim të mirë magnezi, hekuri, zinku, potasiumi, fosfori dhe kalciumi.

    Përdorimi:

    • 15 gram pluhur Kakao në 300 ml qumësht/ smoothie/ ëmbëlsira.