Alta Natura Calco Cyst Solution ,250ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89455/image_1920?unique=aeecf7f

2,250.00 L 2250.0 ALL 2,500.00 L

2,083.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Calco Cyst në trajtë shurupi me anë të përbërësve aktivë të përfshirë në Spaccapietra, Gramigna, Bilberry, Horsetail, Orthosiphon dhe Bucco favorizojnë funksionalitetin e traktit urinar dhe kullimin e lëngjeve të trupit, ndërsa Fumitory vepron si një pastrues për trupin.
  • Falë gjithë këtyre përbërsve aktivë, ndihmon traktin urinar, të pastrohet 

  Përdorimi:

  • Këshillohet të konsumohet gjatë gjithë ditës.
  • Përgatitet me 2 tapa Soluzioni Calco Cyst , të hedhura në një shishe ujë të vogël.