Alta Natura Calco Cyst Bustine,30bustina

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/88108/image_1920?unique=49c9c1d

2,700.00 L 2700.0 ALL 3,000.00 L

2,500.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Calco Cyst , në trajtë bustine me anë të përbërësve aktivë të përfshirë në Spaccapietra, Gramigna, Bilberry, Horsetail, Orthosiphon dhe Bucco favorizojnë funksionalitetin e traktit urinar dhe kullimin e lëngjeve të trupit, ndërsa Fumitory vepron si një pastrues për trupin.
  • Falë gjithë këtyre përbërsve aktivë, ndihmon traktin urinar, të pastrohet .

  Përdorimi:

  • Këshillohen të konsumohet 1 bustinë në ditë, larg vakteve të ushqimit.