Im Baby Shiringa Nasale

https://medigreen.al/web/image/product.template/124585/image_1920?unique=b81fabf
(0 review)

450.00 L 450.0 ALL 500.00 L

416.67 L

Not Available For Sale

  • Ngjyra

This combination does not exist.

 Përshkrimi i produktit

  • Shiringa e përbvrë me materiale jo toksike dhe të sigurta për fëmijët mbi 3 vjec.
  • Nuk përmban PBA.
  • Përdoret vetëm nën mbikëqyrjen e një të rrituri.