Alta Natura Supex Sense Donna * 30tab

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/123219/image_1920?unique=7f3f072

2,250.00 L 2250.0 ALL 2,500.00 L

2,083.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

   • Supex Super Sense nga Alta Natura është një stimulues për sferën seksuale.
   • Ky suplement ushqimor i bazuar në ekstrakt maca, damiana, matè, xhensen, muirapuama, kola arre, hardhi dhe piper i zi, në sinergji me oligosakaridin glukozaminë, mbështet mirëqenien fiziologjike psiko-fizike, stimulues me veprim tonik edhe energjik.


  • Përdorimi:

   • Rekomandohet të merren 1 deri në 2 tableta në ditë, mundësisht ndërmjet vakteve. 
   • Marrja e vazhdueshme ditore ndihmon në përmirësimin e aktivitetit seksual kur është e nevojshme.