Alta Natura Macrovyt Sport Gel Defaticante ,100ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89488/image_1920?unique=aeecf7f

1,350.00 L 1350.0 ALL 1,500.00 L

1,250.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit


  • Alta Natura Macrovyt Sport  është një xhel shumë i absorbuar i bazuar në përbërës të veçantë për t'u dhënë muskujve të atletëve një veprim freskues, qetësues dhe tonifikues.
  • Formula e xhelit e bërë nga Alta Natura përmban lëndë të para, duke përfshirë Centella, Leucine, Valine, Isoleucine dhe ekstrakte të Red Vine dhe Blueberry, të cilat ofrojnë një veprim freskues pas stërvitjes. 
  • Përveç kësaj, xheli arrin të sigurojë rikuperimin efektiv të muskujve dhe një veprim të qëndrueshëm relaksues të tyre, duke dhënë lehtësim në periudhën pas stërvitjes.

  Përdorimi:

  1. Aplikojeni Xhelin në zonat e prekura dhe masazhojeni butësisht , deri sa të  përthithet  plotësisht nga lëkura duke lënë një ndjesi freskie.