Alta Natura Dermaelastina Olio Smagliature ,150ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89489/image_1920?unique=49c9c1d

2,250.00 L 2250.0 ALL 2,500.00 L

2,083.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Dermoelastina nga Alta Natura  është  vaj ushqyes  që  vepron kundër papërsosmërive të  lëkurës për shkak të  strijave.
  • Falë  përbërsve aktivë ,  është  një  rezultat i një kombinimi vajrash edhe ekstraktesh lipofile.
  • Indikohet për të  mbajtur lëkurën elastike edhe tonike, edhe gjatë  shtatëzanisë vjen nga kombinimi i virtytshëm i vajrave dhe ekstrakteve lipofile, një vaj ushqyes kundër njollave të strijave. 
  •  Lufton radikalet e lira dhe mbron lëkurën nëpërmjet veprimit hidratues dhe qetësues të Elastoil.

   Përdorimi: 

  • Masazhojeni butë me lëvizje rrethore , e cila do të shkaktoj një oksigjenim efektiv dhe të këndshëm që e bën vajin e strijave Dermoelastin një aleat të vlefshëm si një ushqyes për lëkurën.