Alta Natura Levior Delicato

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/86617/image_1920?unique=cd44330

1,143.00 L 1143.0 ALL 1,270.00 L

1,058.33 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Alta Natura Levior Classic, është  suplement ushqimor, në trajtë bustine, e cila ka 10 bustina.
    •  I bazuar në vitaminat B komplekse  (B1, B2 dhe B6) si dhe fibrat e akacies nxisin ekuilibrin e florës intestinale si dhe  qarkullimin e mirë të traktit gastrointestinal, 
    • Eleminon gazrat, edhe ndihmon në rast konstipacioni(vështirësi në jashtëqitje).