Alta Natura Oral Care Sensibili * 75ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89503/image_1920?unique=49c9c1d

585.00 L 585.0 ALL 650.00 L

541.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Pastë dhëmbësh për dhëmbë hipersensitiv.
  • Falë përmbajtjes me hydroxyapatite, mundëson riparimin e smaltit dhe dentinën. 
  • Mirëmbajtja e duhur e smaltit dhe dentinës ndihmon në mbrojtjen e dhëmbëve nga stimujt termikë për shkak të hipersensitivitetit të dhëmbëve. 

  • Formulë me veprim pastrues dhe freskues që ndihmon për të ofruar freski dhe një ndjesi të këndshme falë pranisë së vajit esencial të mentes.


  Përdorimi : Aplikojeni 3 herë në ditë , duke larë dhëmbët pas cdo vakti.