Alta Natura Cannella 500mg ,60 tab

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/90487/image_1920?unique=49c9c1d

1,692.00 L 1692.0 ALL 1,880.00 L

1,566.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Alta Natura  vjen kësaj here me ekstrakt të pastër të Kanellës.
  • Ajo ka veti antibakteriale dhe antifungale, aq shumë sa të pengojë rritjen e baktereve  
  • Sipas disa kërkimeve, aroma dhe shija e kanellës janë nxitës në përmirësimin e kujtesës. Pikërisht për këtë arsye ajo duket një zgjidhje e shkëlqyer natyrale për disa sëmundje 
  • Kanella ndihmon në metabolizmin e karbohidrateve
  • Antioksidant.

  • Rregullon tranzitin intenstinal.